Zobacz nasz profil na facebook
Całodobowe przyjmowanie zleceń:
 • +48 59 842 63 82
 • biuro@i-sommer.pl

Aktualności

Obsługa eventu na terenie OSiR Ustka

W czerwcu 2023 r. mieliśmy swój udział przy obsłudze eventu organizowanego w Ustce na ok 4500 tysiąca osób.

Kompleksowo i profesjonalnie wywiązaliśmy się z powierzonego nam przez Firmę Strategia 360 zlecenia wywozu odpadów oraz zabezpieczenia wydarzenia w pojemniki i kontenery. Powyższe zlecenie zakończyło się sukcesem i zaowocowało dalszą współpracą.

Certyfikat NATO

NATO już może z nami współpracować :)

Wyróżnienie dla firmy Sommer Sp. z o.o.

Dziękujemy :)

Nowy salon Agata Meble w budowie

Przy budowie nowego salonu Agata Meble wykazaliśmy się terminowością i błyskawicznym reagowaniem na wszelkie potrzeby klienta. Zbudowane zaufanie zaowocowało dalszą współpracą :))

Informacja

Uprzejmie informujemy, iż ze ze względu na prowadzone prace remontowe przy ulicy Zygmunta Augusta, dla Mieszkańców zabudowy jednorodzinnej zostały wyznaczone dwa tymczasowe miejsca gromadzenia odpadów komunalnych: przy barze „Bazylia" oraz przy ulicy Żółkiewskiego (skrzyżowanie z ulicą Zygmunta Augusta).

Każde tymczasowe miejsce gromadzenia odpadów zostało wyposażone w pojemniki przeznaczone do zbierania odpadów selektywnych oraz zmieszanych (2 pojemniki 1100 l na zmieszane odpady oraz po jednym pojemniku 1100 l na wszystkie frakcje segregowane).

Do czasu zakończenia prac remontowych ulicy Zygmunta Augusta, Mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej winni gromadzić odpady komunalne, wytworzone w swoich gospodarstwach domowych w pojemnikach, będących na wyposażeniu tymczasowych miejsc gromadzenia odpadów.

DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW ZMIESZANYCH

Ze względu na utworzenie nowych grafików odbioru odpadów na rok 2020 i przejęcie nowych punktów przez Sommer sp. z o.o., dla mieszkańców zabudowy jednorodzinnej z ulic wymienionych poniżej będzie zorganizowany w dniu 2 stycznia 2020 dodatkowy odbiór odpadów zmieszanych:

Braille'a, Chtomskiej, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Grechuty, Iwaszkiewicza, Jagiellońska, Jastruna, Kaczmarskiego, Kadłubka, Kiepury, Kochanowskiego, Legionów Polskich, Nalepy, Nałkowskiej, Niemena, Norwida, Ordonówny, Paukszty, Przybosia, Reja, Riedla, Staffa, Struga, Towarowa, Zachodnia, Ziemowita, Żeleńskiego, Osieckiej, Zauchy, Kruczkowskiego.

Prosimy o wystawienie pojemników.

Drodzy Mieszkańcy!

Od 1. stycznia 2020 r. wchodzą w życie zmiany dotyczące segregacji odpadów. Dochodzi nowa frakcja – odpady biodegradowalne. Oprócz znanych nam już pojemników i worków na odpady selektywne w kolorze żółtym (na metale i tworzywa sztuczne), zielonym (na szkło) i niebieskim (na papier), dojdą pojemniki koloru brązowego – na odpady bio. Mamy przygotowane pojemniki o pojemności 360 l na bioodpady dla mieszkańców zabudowy wielorodzinnej miasta Słupsk. Pojemniki pojawią się w osłonach śmietnikowych. Pragniemy nadmienić, że wraz z nowym rokiem segregowanie odpadów stanie się obowiązkiem każdego mieszkańca.

16.08.2019

Informujemy, że dziś biuro czynne do 12.00.

Nowy pojazd marki IVECO

W celu podniesienia jakości naszych usług, pragniemy zaprezentować Państwu nowy pojazd marki IVECO z urządzeniem hakowym oraz żurawiem. Pojazd ten będzie nam służył do selektywnej zbiórki odpadów oraz do odbioru części worków typu BIG BAG.

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że zakupiliśmy nową śmieciarkę Scania z zabudową firmy Farid z najwyższą normą emisji spalin Euro 6.

Akcja edukacyjna

Pragniemy poinformować, że przeprowadziliśmy akcję edukacyjną na terenie gminy Kobylnica. Każde dziecko w wieku szkolnym otrzymało plany lekcji przypominające jak segregować odpady.

Pojemniki na odpady BIO

Informujemy, że posiadamy w swojej ofercie pojemniki na odpady BIO - 120 l i 240 l. Są to odpady, na które składają się wyłącznie części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zieleni, np. z przydomowych ogródków. Odpady biodegradowalne nie powinny trafiać do pojemników wraz z innymi odpadami!

Sklep internetowy

Teraz możecie korzystać Państwo z naszych usług bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do testowania naszego sklepu internetowego dostępnego na głównej stronie i-sommer.pl lub pod adresem: sklep.i-sommer.pl

Remont czas zacząć

Wiosenna promocja na worki nadal trwa. Zapraszamy.

Dziękujemy Wam, że tak chętnie segregujecie z nami odpady

Mamy nadzieję, że nasz najnowszy kontener zachęci Was do dalszych starań o środowisko.

Zapraszamy na wiosenną promocję worków

Szczegóły w punkcie obsługi klienta - Poznańska 39.

Płatności kartą

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom informujemy, że jako pierwsi w branży komunalnej w Słupsku dysponujemy terminalem płatniczym. W związku z tym od dziś można realizować transakcje kartą płatniczą.

23 grudnia 2016

Życząc Państwu wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, pragniemy poinformować o aktualnych harmonogramach na 2017 rok, które znajdą Państwo w zakładce HARMONOGRAMY.

EDUKACJA EKOLOGICZNA - Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego!

22 czerwca w Słupskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu ekologicznego "Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie", zorganizowanym przez PGK przy wsparciu firmy SOMMER, a także Urzędu Miejskiego w Słupsku, Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica oraz firmy King. W sumie wyróżniono i nagrodzono 56 dzieci.

Przebudowa Biedronki

Rozpoczęła się przebudowa BIEDRONKI w Słupsku. Nasza firma podstawiła kontenery na odpady pobudowlane.

AKCJA GABARYTY 2016

Zakończyliśmy zbieranie odpadów wielkogabarytowych w Gminie Słupsk i Gminie Kobylnica.
 • Gmina Słupsk - 5,38 tony
 • Gmina Kobylnica - 6,8 tony
Powyższe dane dotyczą miejscowości obsługiwanych przez firmę SOMMER.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo informujemy, że pojemniki na odpady zmieszane oraz worki na surowce wtórne należy wystawić najpóźniej w dniu wywozu do godziny 6 rano.

Dowóz worków na odpady pobudowlane

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy dowóz worków BIG BAG na odpady pobudowlane:
 • Słupsk – 15 zł
 • Gmina Kobylnica i Gmina Słupsk – 20 zł

Zmiana harmonogramów wywozu odpadów z zabudowy jednorodzinnej w Słupsku

Informujemy, że od września 2015 roku nastąpiła zmiana harmonogramów wywozu odpadów z zabudowy jednorodzinnej w Słupsku z czterech razy w miesiącu na dwa razy w miesiącu. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce HARMONOGRAMY.

Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 25 w Słupsku

W ramach DNIA ZIEMI odwiedziliśmy 22. kwietnia Przedszkole Miejskie nr 25 im. Kubusia Puchatka w Słupsku. Mali ekolodzy byli zachwyceni pojazdem naszej firmy przeznaczonym do wywozu odpadów. Każde dziecko mogło zasiąść za kierownicą tej oto śmieciarki.

Worki BIG BAG na odpady pobudowlane

W związku z Państwa zapytaniami odnośnie dostępności różnych wielkości worków BIG BAG na odpady pobudowlane – informujemy, iż od 01 kwietnia 2015 roku wprowadziliśmy worki BIG BAG o pojemności 0,5 m3 i 1,2 m3. Zapraszamy do zakupu worków.

Aktualne realizacje

Kończymy przebudowę McDonald’s, a zaczynamy przebudowę Kaufland przy ul. Kołłątaja w Słupsku.

Punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

PSZOK’i dla mieszkańców miasta Słupska zostały zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej 11A oraz przy ul. Szczecińskiej 112. PSZOKi czynne są w dni powszednie w godz. od 7:00 do 18:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00. PSZOK’i dla mieszkańców Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica znajdują się:
 • Gmina Słupsk – Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, 76-261 Bierkowo 120 + odpad zielony przy ul. Bałtyckiej 11A w Słupsku;
 • Gmina Kobylnica – Zakład Robót Porządkowych, ul. Bałtycka 11A w Słupsk
W PSZOK’ach bezpłatnie przyjmowane są od mieszkańców:
 • Papier i tektura
 • Szkło białe i kolorowe
 • Tworzywa sztuczne, metale i odpady wielomateriałowe
 • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
 • Leki
 • Chemikalia i inne odpady niebezpieczne
 • Meble i inne odpady wielkogabarytowe
 • Zużyte opony
 • Zużyte baterie i akumulatory inne niż przemysłowe i samochodowe
 • Odpady zielone
Do PSZOK’ów nie można przywozić odpadów budowlanych – przeprowadzając remont lub prowadząc budowę należy zamówić worek na gruz lub kontener i odbiór odpadów w firmie zajmującej się świadczeniem tego typu usług.

Nie tylko nr 1 na śmiecie…

Zajęliśmy I miejsce w VII Zimowym Turnieju Zakładowym o Puchar Przyjaciół TKKF „STAL” Jezierzyce
 • I miejsce SOMMER Sp. z o. o.
 • II miejsce „Wodociągi Słupsk” Sp. z o. o.
 • III miejsce METPOL Sp. z o. o.
 • IV miejsce EMAROL sp. z o. o.
 • V miejsce Krężel Sp. z o. o.
 • VI miejsce LEANN Stańczyk S. A.
© Sommer Sp. z o.o. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony internetowe słupsk