Zobacz nasz profil na facebook
Całodobowe przyjmowanie zleceń:
 • +48 59 842 63 82
 • biuro@i-sommer.pl

Aktualności

Wyróżnienie dla firmy Sommer Sp. z o.o.

Dziękujemy :)

Nowy salon Agata Meble w budowie

Nasze kontenery już tam są.

Informacja

Uprzejmie informujemy, iż ze ze względu na prowadzone prace remontowe przy ulicy Zygmunta Augusta, dla Mieszkańców zabudowy jednorodzinnej zostały wyznaczone dwa tymczasowe miejsca gromadzenia odpadów komunalnych: przy barze „Bazylia" oraz przy ulicy Żółkiewskiego (skrzyżowanie z ulicą Zygmunta Augusta).

Każde tymczasowe miejsce gromadzenia odpadów zostało wyposażone w pojemniki przeznaczone do zbierania odpadów selektywnych oraz zmieszanych (2 pojemniki 1100 l na zmieszane odpady oraz po jednym pojemniku 1100 l na wszystkie frakcje segregowane).

Do czasu zakończenia prac remontowych ulicy Zygmunta Augusta, Mieszkańcy zabudowy jednorodzinnej winni gromadzić odpady komunalne, wytworzone w swoich gospodarstwach domowych w pojemnikach, będących na wyposażeniu tymczasowych miejsc gromadzenia odpadów.

DODATKOWY ODBIÓR ODPADÓW ZMIESZANYCH

Ze względu na utworzenie nowych grafików odbioru odpadów na rok 2020 i przejęcie nowych punktów przez Sommer sp. z o.o., dla mieszkańców zabudowy jednorodzinnej z ulic wymienionych poniżej będzie zorganizowany w dniu 2 stycznia 2020 dodatkowy odbiór odpadów zmieszanych:

Braille'a, Chtomskiej, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Grechuty, Iwaszkiewicza, Jagiellońska, Jastruna, Kaczmarskiego, Kadłubka, Kiepury, Kochanowskiego, Legionów Polskich, Nalepy, Nałkowskiej, Niemena, Norwida, Ordonówny, Paukszty, Przybosia, Reja, Riedla, Staffa, Struga, Towarowa, Zachodnia, Ziemowita, Żeleńskiego, Osieckiej, Zauchy, Kruczkowskiego.

Prosimy o wystawienie pojemników.

Drodzy Mieszkańcy!

Od 1. stycznia 2020 r. wchodzą w życie zmiany dotyczące segregacji odpadów. Dochodzi nowa frakcja – odpady biodegradowalne. Oprócz znanych nam już pojemników i worków na odpady selektywne w kolorze żółtym (na metale i tworzywa sztuczne), zielonym (na szkło) i niebieskim (na papier), dojdą pojemniki koloru brązowego – na odpady bio. Mamy przygotowane pojemniki o pojemności 360 l na bioodpady dla mieszkańców zabudowy wielorodzinnej miasta Słupsk. Pojemniki pojawią się w osłonach śmietnikowych. Pragniemy nadmienić, że wraz z nowym rokiem segregowanie odpadów stanie się obowiązkiem każdego mieszkańca.

16.08.2019

Informujemy, że dziś biuro czynne do 12.00.

Nowy pojazd marki IVECO

W celu podniesienia jakości naszych usług, pragniemy zaprezentować Państwu nowy pojazd marki IVECO z urządzeniem hakowym oraz żurawiem. Pojazd ten będzie nam służył do selektywnej zbiórki odpadów oraz do odbioru części worków typu BIG BAG.

Szanowni Państwo

Pragniemy poinformować, że zakupiliśmy nową śmieciarkę Scania z zabudową firmy Farid z najwyższą normą emisji spalin Euro 6.

Akcja edukacyjna

Pragniemy poinformować, że przeprowadziliśmy akcję edukacyjną na terenie gminy Kobylnica. Każde dziecko w wieku szkolnym otrzymało plany lekcji przypominające jak segregować odpady.

Pojemniki na odpady BIO

Informujemy, że posiadamy w swojej ofercie pojemniki na odpady BIO - 120 l i 240 l. Są to odpady, na które składają się wyłącznie części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zieleni, np. z przydomowych ogródków. Odpady biodegradowalne nie powinny trafiać do pojemników wraz z innymi odpadami!

Sklep internetowy

Teraz możecie korzystać Państwo z naszych usług bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do testowania naszego sklepu internetowego dostępnego na głównej stronie i-sommer.pl lub pod adresem: sklep.i-sommer.pl

Remont czas zacząć

Wiosenna promocja na worki nadal trwa. Zapraszamy.

Dziękujemy Wam, że tak chętnie segregujecie z nami odpady

Mamy nadzieję, że nasz najnowszy kontener zachęci Was do dalszych starań o środowisko.

Zapraszamy na wiosenną promocję worków

Szczegóły w punkcie obsługi klienta - Poznańska 39.

Płatności kartą

Szanowni Państwo, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom informujemy, że jako pierwsi w branży komunalnej w Słupsku dysponujemy terminalem płatniczym. W związku z tym od dziś można realizować transakcje kartą płatniczą.

23 grudnia 2016

Życząc Państwu wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, pragniemy poinformować o aktualnych harmonogramach na 2017 rok, które znajdą Państwo w zakładce HARMONOGRAMY.

EDUKACJA EKOLOGICZNA - Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego!

22 czerwca w Słupskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu ekologicznego "Z ekologią żyję w zgodzie, pomagam przyrodzie", zorganizowanym przez PGK przy wsparciu firmy SOMMER, a także Urzędu Miejskiego w Słupsku, Gminy Słupsk, Gminy Kobylnica oraz firmy King. W sumie wyróżniono i nagrodzono 56 dzieci.

Przebudowa Biedronki

Rozpoczęła się przebudowa BIEDRONKI w Słupsku. Nasza firma podstawiła kontenery na odpady pobudowlane.

AKCJA GABARYTY 2016

Zakończyliśmy zbieranie odpadów wielkogabarytowych w Gminie Słupsk i Gminie Kobylnica.
 • Gmina Słupsk - 5,38 tony
 • Gmina Kobylnica - 6,8 tony
Powyższe dane dotyczą miejscowości obsługiwanych przez firmę SOMMER.

UWAGA!!!

Szanowni Państwo informujemy, że pojemniki na odpady zmieszane oraz worki na surowce wtórne należy wystawić najpóźniej w dniu wywozu do godziny 6 rano.

Dowóz worków na odpady pobudowlane

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy dowóz worków BIG BAG na odpady pobudowlane:
 • Słupsk – 15 zł
 • Gmina Kobylnica i Gmina Słupsk – 20 zł

Zmiana harmonogramów wywozu odpadów z zabudowy jednorodzinnej w Słupsku

Informujemy, że od września 2015 roku nastąpiła zmiana harmonogramów wywozu odpadów z zabudowy jednorodzinnej w Słupsku z czterech razy w miesiącu na dwa razy w miesiącu. Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce HARMONOGRAMY.

Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 25 w Słupsku

W ramach DNIA ZIEMI odwiedziliśmy 22. kwietnia Przedszkole Miejskie nr 25 im. Kubusia Puchatka w Słupsku. Mali ekolodzy byli zachwyceni pojazdem naszej firmy przeznaczonym do wywozu odpadów. Każde dziecko mogło zasiąść za kierownicą tej oto śmieciarki.

Worki BIG BAG na odpady pobudowlane

W związku z Państwa zapytaniami odnośnie dostępności różnych wielkości worków BIG BAG na odpady pobudowlane – informujemy, iż od 01 kwietnia 2015 roku wprowadziliśmy worki BIG BAG o pojemności 0,5 m3 i 1,2 m3. Zapraszamy do zakupu worków.

Aktualne realizacje

Kończymy przebudowę McDonald’s, a zaczynamy przebudowę Kaufland przy ul. Kołłątaja w Słupsku.

Punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych

PSZOK’i dla mieszkańców miasta Słupska zostały zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej 11A oraz przy ul. Szczecińskiej 112. PSZOKi czynne są w dni powszednie w godz. od 7:00 do 18:00 oraz w soboty od 7:00 do 15:00. PSZOK’i dla mieszkańców Gminy Słupsk i Gminy Kobylnica znajdują się:
 • Gmina Słupsk – Zakład Unieszkodliwiania Odpadów w Bierkowie, 76-261 Bierkowo 120 + odpad zielony przy ul. Bałtyckiej 11A w Słupsku;
 • Gmina Kobylnica – Zakład Robót Porządkowych, ul. Bałtycka 11A w Słupsk
W PSZOK’ach bezpłatnie przyjmowane są od mieszkańców:
 • Papier i tektura
 • Szkło białe i kolorowe
 • Tworzywa sztuczne, metale i odpady wielomateriałowe
 • Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
 • Leki
 • Chemikalia i inne odpady niebezpieczne
 • Meble i inne odpady wielkogabarytowe
 • Zużyte opony
 • Zużyte baterie i akumulatory inne niż przemysłowe i samochodowe
 • Odpady zielone
Do PSZOK’ów nie można przywozić odpadów budowlanych – przeprowadzając remont lub prowadząc budowę należy zamówić worek na gruz lub kontener i odbiór odpadów w firmie zajmującej się świadczeniem tego typu usług.

Nie tylko nr 1 na śmiecie…

Zajęliśmy I miejsce w VII Zimowym Turnieju Zakładowym o Puchar Przyjaciół TKKF „STAL” Jezierzyce
 • I miejsce SOMMER Sp. z o. o.
 • II miejsce „Wodociągi Słupsk” Sp. z o. o.
 • III miejsce METPOL Sp. z o. o.
 • IV miejsce EMAROL sp. z o. o.
 • V miejsce Krężel Sp. z o. o.
 • VI miejsce LEANN Stańczyk S. A.
© Sommer Sp. z o.o. Wykonanie: strony internetowe słupskstrony internetowe słupsk